نقد و بررسی بازی Scale (متناسب)تحلیل شده توسط: در تاریخ

scale

scale


نقد و بررسی بازی Scale (متناسب)

اگر شما فردی هستید که حوصله بازی های وقت گیر و پرهیجان که معمولا نیاز به دقت زیاد دارند رو ندارید و صرفا فقط می خواهید بازی کنید و سرگرم بشید بازی Scale (متناسب) که یک بازی در سبک پازل هست رو پیشنهاد می کنم. داشتن حالات مختلف برای بازی کردن باعث میشه که شما از بازی خسته نشید یعنی اگه توی یکی از حالات نتونستید موفق بشید می تونید برید و یک مرحله دیگه رو بازی کنید. مراحل مختلف این بازی با اینکه همه از یک منطق پیروی می کنند با اینکه هر مرحله چالش خاص خودش رو داره.

بریم سراغ بازی scale:

بازی scale کادری رو به شما نشون می ده که یک یا چند توپ در اون در حال حرکت به جهت های مختلف هستند. در پایین صفحه یک دایره که دو خط از وسط دایره به اطراف اون کشیده شده است هست که این دو خط جهت های برش رو نشون می ده. شما باید این دایره رو بر روی کادر بگذارید تا دایره کادر رو از مرکزش به سمت خطوطی که توش هستن شروع به بریدن کنه. نکته ای که اینجا هست شما باید زمان بندی رها کردن دایره تون جوری یاشه که تا پایان برش کادر توپ ها با خطوط برش نخورند.

علاوه بر داشتن مراحل مختلف برای بازی، انیمیشن گذاری صحیح و مناسب توی بازی هم باعت می شه شما دل از بازی نکنید.

scale

خصوصیت های خوب بازی رو میشه اینطوری نامبرد: بازی سریع شروع میشه و هر وقت دلتون خواست می تونید متوقفش کنید و باقیش رو بعدا بازی کنید. گرافیک بازی انقدر سبک هست که همه گوشی ها قادر به پاسخ گویی به اون هستند. بازی محدودیت سنی نداره یعنی هر بچه ای که بتونه گوشی دستش بگیره می تونه این بازی رو بکنه. ده حالت مختلف برای بازی کردن داره.

ضعف بازی در صدا گذاری باعث شده که من صدای بازی رو قطع کنم و بازی رو بدون صدا بازی کنم.

بازی انقدر ساده هست که دیگه چیزی برای گفتن ندارم.

Scale

Scale

 

در فروشگاه ها دانلود کنید:

گوگل پلی

مایکت

 

امتیاز دهی :

100%

گیم پلی

50%

گرافیک

5%

صدا و موسیقی

60%

کنترل

 

تحلیل بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *