تحلیل بازی RoverCraft (صنایع دستی)تحلیل شده توسط: در تاریخ

RoverCraft

RoverCraft


تحلیل بازی RoverCraft (صنایع دستی)

بی شک بازی Hill Climb Racing (مسابقه صعود به تپه) – همان بازی دو بعدی که باید از کوه ها و تپه ها با ماشین بالا رفت– را بازی کرده اید، بازی RoverCraft (صنایع دستی) در همان سبک بازی صعود به تپه است، تنها تفاوت در این است که اول بازی شما باید خودتان ماشینتان را بسازید.

می توان گفت این بازی ترکیب شده بازی Bad Piggies  (خوک های بد) و بازی مسابقه صعود به تپه است.

توی این بازی چه خبره:

در ابتدای مرحله مثل بازی خوک های بد، به شما ابزار هایی داده شده که می تونید با اونا ماشینتون رو بسازید. بعد از ساخت ماشین نوبت به حرکته این قسمت کاملا شبیه بازی مسابقه صعود به تپه است.

RoverCraft

RoverCraft

 

توی این بازی شما نقش یک فضانورد رو دارید که باید مسیر هایی رو توی سیاره های مختلف طی کنه.این کار با استفاده از سمت راست و چپ صفحه انجام میشه. با لمس سمت راست صفحه ماشین رو به جلو حرکت می کنه و با لمس سمت چپ صفحه ماشین  به عقب برمی گرده.

باید مراقب باشید که درحین حرکت و سقوط از ارتفاعات ماشین واژگون و یا به راننده ضربه ای وارد نشود. تمام شدن باتری برای حرکت هم باعث ایستادن ماشین می شود.

جایی برای به هیجان انداختن شما توی این بازی وجود نداره و نیاز به تمرکز خاصی نیست. مثلا اگر دوبار در یک نقطه از بازی ببازید. گوشیتون رو کنار می گذارید و اعصابتون ناخوش میشه، با خوتون میگید”اه، چه بازی مسخره ای”. فرداش وقتی به ایکون بازی نگاه می کنید میگید”یک بار دیگه هم امتحان می کنم” اما چه فایده دوباره همون جا می بازید و تصمیم به حذف بازی میگیرید.

آموزش مناسبی توی این بازی داده نشده یعنی اگر کسی بازی صعود به تپه و خوک های بد رو بازی نکرده باشید ممکنه اول گیج بشید که باید چی کار کنید.

RoverCraft

RoverCraft

 

نقاط ضعف و قوت:

  • صدا گذاری بهترین نقطه قوت این بازیه مثلا اگر سرعت ماشین شما زیاد بشه صدای موتور هم واضح تر می شود.
  • این بازی نتونسته به خوبی قوانین فیزیک سیارات رو به خوبی پیاده سازی کنه.
  • تنها نقطه ضعف بازی رو کپی گرفتن از ایده های دیگرانه. یعنی هرنقطه ضعف و قوتی که بازی های مسابقه صعود به تپه و خوک های بد دارد را برای این بازی هم می توان گفت.

در فروشگاه ها ببنید:

گوگل پلی    ،      مایکت

تحلیل بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *