تحلیل بازی Prince of Persia: Escapeتحلیل شده توسط: در تاریخ

Prince of Persia Escape

Prince of Persia Escape


تحلیل بازی Prince of Persia: Escape

آلبوم قدیمی را ورق نمی زنید تا چیز جدیدی کشف کنید، از جنس برگه ها لذت ببرید، یا عکس های باکیفیتی ببینید. آلبوم می خواهد چیزی را یاد شما بیاورد. شاید خاطره ای، شاید دوره ای از زندگی، رابطه ای، لبخندی…

Prince of Persia: Escape  همان یک قطعه عکس از آلبوم خاطرات گیمرهاست. بازی ایده جدیدی را ارائه نمی کند. در سبک تکراری و با همان استانداردهای تکراری کلاس خودش تهیه شده است. گرافیک درخشانی ندارد و حتی گیم پلی روان بازی، تکراری شدن مراحل را کمرنگ نمی کند. شاید یک یا دو هفته بعد بازی را پاک کنید. اما…

اما Prince of Persia: Escape همان قطعه عکس خاطره های شماست. گیم پلی و محیط بازی شما را می برد به بیست، سی سال پیش. همان کاراکتر سفید پوش با موهای بور کافیست تا حس نوستالژیتان حسابی قلقلک شود و سر ذوق بیایید. دویدن  پرینس، لق زدن بلوک های زیر پا،  درب راه پله خروج از مرحله، حتی مشعل های دور درب، خنجرها، دروازه ها … همه این ها در یک گرافیک بهتر البته (تا جایی که از نسخه اصل فاصله نمی گیرد)

 

نحوه بازی مانند تمام بازی های Runner بسیار ساده است. حرکت به چپ، راست و پرش. و رسیدن به انتهای مسیر در هر مرحله. البته در صورتی که مایل به ادامه بازی بودید باید اضافه کنم احتمالا این بازی ته نداشته باشد. جایی خواندم که گیمر، مرحله 400 را گذرانده بود.

 

 

صحبت را کوتاه کنم. با توجه به آنچه گذشت، اگر گیمر قدیمی نیستید و یا Prince of Persia 1989  را بازی نکرده اید احتمالا Prince of Persia: Escape را روز دوم پاک کنید(اگر یک ربع بعد پاک نکنید). در غیر این صورت این 43 مگا بایت حتما ارزش زنده کردن خاطرات شیرین گذشته را دارد. دانلودش کنید، حالش را ببرید.

 

  تصویر جهت انبساط خاطر و حظ وافر Prince of Persia 2

 

همین حالا دانلود کنید از:

 

مایکت

بازار

گوگل پلی

تحلیل بازی

1 نظر شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *