تحلیل بازی plague incتحلیل شده توسط: در تاریخ

plague inc

plague inc


Plague Inc (طاعون) – تحلیل بازی Plague Inc

در دنیای پر از بازی های استراتژی بد نیست گاهی، روش های متفاوتی غیر از سبک های تفنگ و انفجار و حملات قبیله ای را تجربه کنیم.
بازی plague inc یک بازی استراتژی به روش ایجاد بیماری مهلک برای نابودی نسل بشر جلوه ای جدید به بازی های استراتژیک داده است. این بازی میتواند یک سبک متفاوتی از بازی های استراتژیک برای علاقه مندان این سبک باشد.

بازی plague inc

در این بازی شما نقش یک دانشمند دیوانه ای را دارید که میخواهد نسل بشر را با بیماری مهلک طاعون از یبن ببرد و شما باید بیماری را ایجاد نمایید و به آن ویژگی های خاصی بدهید. این ویژگی ها شامل روش انتقال، علائم بیماری و قابلیت های آن است که باعث آلوده شدن تمام دنیا و نابود ساختن آن است . در ابتدای این بازی شما باید یک کشور را برای شروع انتشار بیماری انتخاب کنید. توجه داشته باشید اگر کشوری باشد که رفت آمد به آن زیاد باشد، چه دریایی چه هوایی و چه زمینی، انتقال بیماری سریع و درصد موفقیت شما بیشتر خواهد بود.

plagee inc

plague inc

یک بازی با ظاهر زیبا و موزیک مناسب است که بازیکن را ترقیب به ماندن در بازی می کند. بازی Plague Inc نیاز به یاد داشتن کمی زبان خارجه دارد تا لذت بیشتری از آن ببرید. البته میتوان از این بازی به کمک آموزشی برای یادگیری زبان نیز اشاره کرد.

بازی Plague Inc را باید از google play store و یا اپ استور تهیه کنید. در حال حاضر  مایکت این بازی را ارائه می نمایند. این بازی دارای دو نسخه پولی و رایگان است. نسخه ios این بازی 0.99 سنت می باشد و نسخه گوگل استور آن در ابتدا رایگان بوده و در ادامه بازی اگر خواهان دریافت امکانات و مراحل بیشتر هستید باید نسخه پولی آن را دریافت نمایید.

نسخه رومیزی بازی هم ساخته شده و همچنین نسخه PC رو نیز میتونید از اینجا دانلود کنید.

امیدوارم از این بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

مایکت

google play

تحلیل بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *