تحلیل بازی PAKO foreverتحلیل شده توسط: در تاریخ

PAKO forever

PAKO forever


تحلیل بازی PAKO forever

اگر شما عاشق دریفت (منظور ترمز گرفتن همراه با چرخش) با ماشین هستید، وقتشه بازی PAKO forever (پکو برای همیشه) رو روی گوشیتون نصب کنید. این بازی رو میشه هم تو سبک مسابقه ای و هم تفننی دسته بندی کرد.

بیایید ببینیم توی این بازی چه خبره:

توی این بازی شما باید با چرخش به سمت راست و چپ از دست پلیس ها فرار کنید و در عین حال مراقب باشید به موانع سر راهتون برخورد نکنید. این کار با لمس کردن سمت چپ و راست گوشی انجام میشه.

 محیط بازی توی یک پارکینگ بزرگ و بی نهایت هست و موانع اون، ماشین های پارک شده یا درخت ها و ستون های برق هستند. اگر فکر می کنید که “چه بازی آسونیه” بهتر بگم کاملا در اشتباهید چونکه چرخیدن به اطراف توی این بازی به راحتی بقیه بازی ها توی همین سبک نیست؛ وقتی می خواهید به سمتی بپیچید ماشین کمی می چرخه و بعد با سرعت به اون سمت میره پس زمان بندی توی چرخیدن ها مهمترین نقش رو داره.

PAKO forever

PAKO forever

شما باید با زدن رکورد توی زمان زنده ماندن یا میزان مسافت طی شده با ماشین یا تعداد برخورد‌های ماشین پلیس با هم، بقیه ماشین هایی که قفل هستن رو باز کنید؛ اول بازی شما می تونید به راحتی سه چهار تا ماشین مختلف رو باز کنید اما همین جور که جلو میرید بیشتر طول می کشه تا ماشین های جدید باز بشن.

این بازی می تونه چهار تا پنج ساعت شما رو سرگرم کنه. لذت بازی توی مویرگی جاخالی دادن به ماشین هاست؛ مثلا وقتی به یک ماشین پلیس مویرگی جاخالی میدی یا وقتی یک مانع سخت رو رد می کنید میگی “اوف عجب حرکتی زدم”.

توی مسیر، بازی به شما به صورت جایزه قدرت هایی می ده که باعث میشه شما زمان بیشتری زنده بمونید؛ مثلا تبدیل شدن به یک ماشین غول پیکر، ریز شدن ماشین پلیس ها، یخ زدن و متوقف شدن اونها، ریختن روغن روی زمین و یا آوردن یک یار کمکی که به اون ها حمله کنه.

زمان و مکان استفاده از این قدرت ها خیلی مهمه. از طرفی وقتی که شما زمان زیادی -مثلا یک دقیقه- زنده می مونید به جای ماشین پلیس، تانک ها و یا هلیکوپتر های پلیس میان دنبال شما و در اینجاست که دیگه بعضی از قدرت هاتون فایده نداره و فقط خودتونید و خودتون.

PAKO forever

PAKO forever

ضعف و قوت

نقاط ضعف این بازی می تونه قفل شدن بازی باشه به این معنی که وقتی داری مسیر مستقیم رو طی می کنی یک ماشین پلیس از جلوت در میاد و دیگه هیچ راه فراری نیست و قطعا تو بازنده بازی خواهی بود. یکی دیگه از این نقاط ضعف حساس بودن ماشین هاست، مثلا اکه به شاخه درخت هم برخورد کنید می بازید و باید از اول شروع کنید.

از نقاط قوت این بازی میشه به گرافیک سبک و صدای پس زمینه اون اشاره کردن که می تونه تو گوشی های معمولی هم اجرا بشه بدون اینکه شارژ باتری رو بخوره یا پردازنده زیادی داغ کنه. گیم پلی بازی هم از نقاط قوت بازی به حساب میاد.

در فروشگاه ها ببینید:

مایکت

google play

تحلیل بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *