نقد و بررسی بازی Influenceتحلیل شده توسط: در تاریخ

Influence

Influence


نقد و بررسی بازی Influence

بازی Influence در سبک استراتژی ارائه شده و از جمله بازی های معتاد کننده و به شدت اعتیاد آور هست.

بازی Influence

بازی Influence (نفوذ) یک بازی بسیار جذابه برای افرادی که دوست دارند بازی های استراتژی انجام بدهند ولی زمانشون کمه و نمی تونن حالشو ببرند.

Influence3

شما در این بازی یک خانه در اختیار دارید که داخل آن در ابتدا عدد 2 را نشان میده به این معنا که شما میتونید دو خانه از اطرافتان را در اختیار بگیرید. با گذشت زمان و افزایش خانه هایتان، شما میتوانید به تعداد خانه هایتان پوینت بگیرید و در مرحله بعد میتوانید این پوینت را به خانه های مرزی خود اضافه کنید تا بتوانید تعداد خانه هایتان را گسترش دهید.

Influence2

Influence1

هدف در این بازی از بین بردن دیگر بازیکنان است. زمانی که در حال گسترش منطقه خودتان هستید، با خانه های حریف مواجه میشوید که در این حالت فردی که امتیاز خانه اش بیشتر است در نبرد برنده میشود.

Influence4

 

روش و استراتژی شما برای این بازی و برنده شدن خیلی مهمه، شما میتونید با افزایش تعداد خانه های خودتان در صفحه بازی امتیاز بالاتری بگیرید و این امتیاز را ذخیره کنید و یا میتوانید با گسترش سریع، برای بازیکنان دیگه چالش درست کنید و اونها را نابود کنید.

نقد بازی

بازی Influence از نظر گرافیک، گرافیک بشدت ساده و به نظر من بسیار زیبا داره. شما با یکسری خانه های 6 وجهی مواجه هستید که در عین سادگی جذاب هست. موزیک بازی معمولی است و گیم پلی بازی روان هست. فقط راهنمای بازی به نظرم ضعیفه و جای بهتر شدن داره. کنترل بازی هم خیلی عالیه.

دانلود:

گوگل پلی

 

امتیاز دهی :

75%

گیم پلی

90%

گرافیک

85%

صدا و موسیقی

95%

کنترل

 

تحلیل بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *