نقد و بررسی بازی Helix Jumpتحلیل شده توسط: در تاریخ

helix jump

helix jump


نقد و بررسی بازی Helix Jump

بازی Helix Jump در سبک سرعتی و سرگرمی ارائه شده، جون میده برای افرادی که میخواهند یک لحظه از دنیا فارغ بشن و برن توی سرزمین بازی ها و تمام.

در این بازی فقط باید زحمت بکشید انگشت مبارک رو روی صفحه به طرفین بکشید. همین

بازی Helix Jump

در این بازی شما تلاش میکنید یک توپ جهنده رو از بالای یک استوانه و از یکسری فضاهای خالی حرکت بدید و به پایین منتقل کنید. در بین راه، بخش هایی از صفحه که با رنگ متمایز نشان داده شده است محلی است که اگر توپ به آنجا برخورد کند شما باختید.

helix jump

helix jump

هر مرحله شامل چند سطح هست که روی هر سطح بخشی با رنگ مشخص وجود داره، اگر توپ جهنده شما با اون سطح برخورد کند شما بازی رو باختید و باید از ابتدا مجدد شروع کنید.شما باید توپ جهنده رو از فضاهای خالی به پایین منتقل کنید تا بتونید به مرحله بعد برید.

helix jump

helix jump

این سری بازی ها بدون پایان هستند و در حین بازی شما با مراحل بسیاز متنوع روبرو میشوید که چالش های جالبی رو برای شما ایجاد میکنه.

helix jump

helix jump

نقد بازی

بازی helixjump از موزیک بسیار آرام و لذت بخشی بهره میبره . گرافیک بازی به نظر میتونست بهتر باشه و از نظر من بدک نیست، گیم پلی بازی جالبه ولی به نظر جای کار هنوز داره. کنترل توپ جهنده خیلی خوب و حساس طراحی شده و به نظرم عالیه. این بازی بصورت تک مودی است و مود های مختلفی نداره.

این بازی بیش از 10ملیون دانلود از مارکت گوگل داشته و حجم آن نزدیک به 41 مگ را به خودش اختصاص داده.

تریلر

این بازی رو در فروشگاه ها ببنید:

گوگل پلی

مایکت

 

امتیاز دهی :

80%

گیم پلی

70%

گرافیک

85%

صدا و موسیقی

90%

کنترل

 

تحلیل بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *