نقد و بررسی بازی Dank Tanks (تانک دونده)تحلیل شده توسط: در تاریخ

Dank Tank

Dank Tank


نقد و بررسی بازی Dank Tanks (تانک دونده)

اگر شما فردی هستید که در روز مقداری زمان کوتاه وقت دارید، (منظور اینه که یک ساعت کار دارید ده دقیقه وقت استراحت ) می خوام یک بازی بهتون پیشنهاد کنم که این چند دقیقه رو با لذت سپری کنید. بازی  Dank Tanks (تانک دونده) یک بازی در سبک رقابتی آنلاین هست که در اون دو تیم سه نفره در سبک های متفاوت با هم به رقابت می پردازند. در این بازی سرعت عکس العمل و دقت تیر اندازی زیاد مهم نیست. چیزی که مهمه اینکه شما بتونید با دو نفر دیگه که هم تیمیتون هستن هماهنگ بشید و به سراغ حریفتون برید.

توی بازی Dank Tanks چه خبره:

شما مسئول کنترل یک تانک و نابودی حریفاتون هستید. در ابتدا ممکنه که کنترل تانک و شلیک براتون سخت باشه اما بعد از پنج شش بار بازی کردن بلاخره یاد می گیرید چطوری شلیک کنید. بازی شما و هم تیمی هاتون رو توی یک نقشه کوچک رها میکنه که موانعی رو برای پناه گرفتن رو هم داره.

Dank Tank

زمانی که چند تا از تیرهاتون به هدف بخوره قابلیتی که مخصوص تانک شماست فعال میشه و می تونید یک بار ازش استفاده کنید. برای اینکه دوباره فعال بشه باید تیر های بیشتری رو به هدف بزنید.

نابودی تانکتون باعث باختن تو بازی نمیشه چون بعد از چند ثانیه دوباره به زمین بر می گردید (مثلا 15 ثانیه) این چند ثانیه که شما نیستید تیمتون به شدت ضعیف میشه و همین مسئله سرنوشت بازی رو تایین می کنه.

چیزی که این بازی رو جالب کرده داشتن حالت های مختلف جنگیدن هست، مثلا ممکنه توی یک حالت تانک شما ضعیف باشه ولی توی یه حالت دیگه کسی به گرد پاتون نرسه.

زمانی حس کردید که تانکتون خونش کمه و دارید نابود میشید، می تونید برید یک گوشه بایستید تا تانکتون خودش رو تعمیر کنه و خونتون پر بشه اما اگر فکر می کنید “چه آسونه!” کاملا اشتباه می کنید، چون حریفتون نمیذاره زحماتی که برای کم شدن خونتون کرده از بین بره.

کار جالبی دیگه ای که می شه انجام داد ایستادن بین سبزه هاست این طوری دیگران شما رو نمی بینن و وقتی از کنارتون گذشتن می تونید از پشت بهشون حمله کنید.

Dank Tank

بازی Dank Tank

داشتن حالت تمرینی(منظور مبارزه با هوش مصنوعی اما آنلاین) هم می تونه به یاد گیری و بهتر کنترل کردن تانکتون کمک کنه. اینطوری می  تونید از قابلیت هاش به خوبی و به جا استفاده کنید. ساخت گروه و دعوت از دوستان هم باعث بیشتر جذاب شدن بازی میشه.(یعنی می تونید با دوستتون که کنارتون نشسته یک تیم بشید.)

گرافیک ساده این بازی باعث شده هر گوشی با حد توان معمولی بازی رو بدون کندی اجرا کنه و باتری زیادی هم مصرف نکنه. نکته جالب توجه اینجاست که با هم بار بازی کردن که قریبا 4 دقیقه طول می کشه فقط یک مگابایت حجم اینترنت مصرف می کنه، یعنی تقریبا هزینه ای نداره.

 

Dank Tank

 

زمانی که شما یک نبرد رو به پایان می رسونید مقداری سکه(یک چیزی شبیه به سکه) بهتون می ده، اگه برنده باشید بیشتر و بلعکس. با این سکه ها شما باید جعبه ای رو بخرید که میشه با کارت هایی که داخل جعبه هست تانکتون رو ارتقا بدید و یا تانک جدیدی  بگیرید.

در فروشگاه ها ببنید:

گوگل پلی

مایکت

 

امتیاز دهی :

83%

گیم پلی

58%

گرافیک

70%

صدا و موسیقی

60%

کنترل

 

تریلر بازی lyfoes

 

تحلیل بازی

6 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *