نقد و بررسی بازی chilly snowتحلیل شده توسط: در تاریخ

chilly snow

chilly snow


نقد و بررسی بازی chilly snow

بازی chilly snow در سبک سرعتی و سرگرمی ارائه شده، از اون دست بازی هایی که حال میده وقتی خیلی خسته ای یک چند دست بازی کنی و تمام.

بازی chilly snow

بازی chilly snow (برف سرد) یک بازی در مدل اسکیت بازی هست. در این بازی شما ی اسکیت باز هستید که به طرفین حرکت میکنید و باید از موانع مختلف عبور کنید. این موانع شامل درخت ها،گلوله های برفی بزرگ و … هستند.

chilly snow

chilly snow

اگر در حال اسکیت کردن روی برف، به درختها و موانع بازی بخورید شما بازی رو باختید و باید از اول پیست مجدد بازی رو شروع کنید. هنر رد کردن موانع برای شما امتیاز داره واین می تونه لذت بازی رو چند برابر کنه.

با یک بار کلیک کردن روی صفحه، مسیر حرکت اسکیت از راست به چپ و بالعکس تغییر میکنه و با نگاه داشتن انگشت روی صفحه، پیچ اسکیت باز بسیار شدید و باحال میشه. (حس اسکیت رو کاملا منتقل میکنه.)

chilly snow

chilly snow

این بازی که از تعداد خیلی زیادی مرحله تشکیل شده تاکنون بیش از 5ملیون بار دانلود داشته و امتیاز 4.5 از 5 رو از کاربران به خودش اختصاص داده

chilly snow

chilly snow

نقد بازی

بازی chilly snow از نظر گرافیک، به نظر میرسه بشدت زیبا و قشنگ و وکتور مانند درست شده و در عین سادگی بسیار لذت بخش طراحی شده. از نظر موسیقی، بازی دارای موسیقی خوبیست و البته شاید میتونست از موسیقی بهتری بهره ببره. گیم پلی بازی خیلی ساده و روانه و کاربر باهاش اصلا مشکلی پیدا نمیکنه. کنترل بازی هم خیلی ساده و راحت هست. در مجموع من به این بازی امتیاز بالایی میدم و به نظرم بازی جذابی برای لحظاتی که خسته هستید یا منتظر یک اتفاق هستید خواهد بود.

اگر بازی بصورت آنلاین و یا مد های مختلفی میبود به نظرم مخاطبین بیشتری رو به خودش جذب میکرد.

تریلر

این بازی رو در فروشگاه ها ببنید:

گوگل پلی

مایکت

 

امتیاز دهی :

90%

گیم پلی

90%

گرافیک

85%

صدا و موسیقی

90%

کنترل

 

تحلیل بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *