نقد و بررسی بازی Badland Brawlتحلیل شده توسط: در تاریخ


نقد و بررسی بازی Badland Brawl

خیلی کوتاه می شود گفت هر روز یک بازی مثل Badland Brawl منتشر نمی شود.

پیدا کردن ایده های نو در بازی های امروز سخت تر شده است. تیم های بازی سازی سعی می کنند زمانشان را به جای ریسک بر روی ایده های جدید، بر روی ایده های پر طرفدار و امتحان  پس داده صرف کنند. بازار بازی پر شده از ایده های تکراری با کاورهای جدید و جذاب. البته کاور کردن بازی ها و استفاده از ایده های قدیمی الزاما چیز بدی نیست و همیشه می شود بازی خوب پیدا کرد. باید بیشتر بگردید. که این کار را برای شما کرده ام. Badland Brawl به شما ثابت می کند که می شود از ایده بازی های دیگر استفاده کرد و شما راتا نیمه شب پای گوشی نگه داشت.

چرا کلش رویالو میریزی تو کارتون وارز

قالب Clash Royal را بریزید در Cartoon Wars، فیزیک و نشانه گیری Angry Birds و گرافیک زیبا و کمی ایده از بازی های دیگر را با هم ترکیب کنید. Badland Brawl آماده است. Badland Brawl ترکیب عجیبی از استراتژی و اکشن را فراهم کرده. تیم بازی سازی یک بالانس فوق العاده بین استراتژی و نشانه گیری را پیاده سازی کرده است. با یک استراتژی خوب ولی نشانه گیری ضعیف دژتان به فنا می رود و صد البته بالعکس. بازی هر دو مهارت شما را به صورت مساوی به چالش می کشد.

دستور پخت

همان طور که رفت، بازی ترکیبی استراتژی و نشانه گیری است. شما و رقیبتان هر کدام دژی دارید و می بایست با کاراکتر ها و آیتم های در اختیارتان با وارد شدن به دژ حریف و صدمه زدن به آن پیروز شوید.

بازی بسیار درگیر کننده است. کاراکتر ها و آیتم ها به خوبی پرداخت شده اند. هر کدام ویژگی منحصر به فردی دارد که با استفاده از آنها استراتژی خود را تغییر دهید. گرافیک جذاب در کنار گیم پلی روان شما را ساعت ها، روزها، فعلا برای ما که هفته ها سرگرم خواهد کرد.

جان کلام

اگر مشغله امانتان را نبریده و سابقه اعتیاد به بازی ندارید Badland Brawl برای شما یک اتفاق خیلی خوب است. اگر عالی نباشد. حالش را ببرید.

 

همین حالا دانلود کنید:

Google Play

CafeBazaar

Myket

 

امتیاز دهی :

90%

گیم پلی

90%

گرافیک

85%

صدا و موسیقی

90%

کنترل

 

 

تحلیل بازی

3 دیدگاه

  • فوق العاده بازی باحالیه.
    فقط یکمی سخته که البته جذابه
    تعداد افراد آنلاینش هم کمه تغریبا که باعث میشه برای بازی دو به دو معطل بشی.
    ولی عالیه

    • استراتژی دوست خوبم… استراتژی. دقت همراه با استراتژی، بازی خیلی بالانس به نظر میاد. حالش رو ببرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *